Kära SLTK-medlemmar,

Nu när resandet tar fart igen är vi glada att kunna erbjuda våra medlemmar en möjlighet att resa till Spanien med andra klubbvänner och familj.

CST hjälper oss att organisera evenemanget. CST har många års erfarenhet av att organisera liknande tennisresor till destinationer av hög kvalitet.

Vår klubbresa är planerad till fredag 8 till tisdag 12 oktober 2021 och går till La Manga Resort i Alicante, Spanien.

Du kan registrera ditt intresse direkt genom att kontakta Joe Beaton via e-post admin@customsporttours.com med referensen “SLTK La Manga”.

De som registrerar sig nu kommer att uppmanas att bekräfta sin plats i slutet av juni och ha prioritet framför dem som inte registrerar intresse. Därefter sker betalningen. Givetvis följer vi utvecklingen av Covid-restriktioner som kan påverka möjligheten att genomföra resan. Men det verkar hoppfullt.

Har du frågor är du välkommen att kontakta Joe Beaton via e-post admin@customsporttours.com med referensen “SLTK La Manga”.

För fullständig reseinformation, se länk: https://www.customsporttours.com/sltk8-12oct2021.

“We look forward to planning a fun and high energy trip for SLTK; La Manga is one of Europes finest tennis resorts; La Manga Club has become, over the years, a landmark as a sports and leisure holiday destination in south-eastern Spain.” – Joe Beaton

Joe Beaton